| LukWhuzTalkin a întrebat:

Mi-am reinstalat windows 7 pe laptop si acum in casuta dxdiag imi arata ca la placa video am Intel ironlake..inainte aveam Intel hd graphics la hardware nu am umblat.imi poate spune cineva ce s-a intamplat?

1 răspuns:
| AlexandruGeorgeNita a răspuns:

Nu ai luat driverul bun. (instalarea) cauta sa-ti schimb driver-ul cu ce-l pe care il are laptop-ul tau...sau il avea inainte. daca ai dat recovery. poate si-a facut el un up-date. ceea ce nu as fi prea sigur. cauta sa dezinstalez placa video pe care o ai...da-i un restart apoi ar trebui sa isi ia singur up-date-ul. happy