| Mihay4 a întrebat:

Mi-am reinstalat windowsu, acum am unul pe 64-bits. Am instalat toate driverele, dupa aceea am instalat Splash PRO HD player v1.4.0.0, dar imi da o eroare "Splash Pro has stopped working", inainte nu imi dadea straight face fundita cine rezolva

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sti a răspuns:

Incearca cu o varianta mai noua Splash Lite - HD 1.6.1 http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=73&lid=4285

| Mihay4 explică:

Merci. dar am rezolvat, am downloadat mai multehappy

| Infernia a răspuns:

Daca windowsul functioneaza pe 64 bitzi este posibil ca programul instalat de tine sa aiba o arhitectura pe 32 bitzi.
Totusi imi este putin neclar cum hardwerul tau a functionat ok pe 32 bitzi inainte si poate functiona la fel de bine si pe 64 - rezulta ca ipoteza initiala poate fii adevarata adica softwerul instalat este pe 32 bitzi; deci este incompatibil pe 64.