| zuly a întrebat:

Mi-am reinstalat windowsu' si acum nu mai am in calc nokia pc suite ala, si nici cd'ul de la telefon nu-l mai gasesc.crying pozele pot sa le descarc, ca mi-l recunoaste ca si camera, ca am instalata chestia aia de la canon de pe cd, si cand conectez telu' la calc prin usb, mi-l recunoaste ca si aparatul foto, dar nu mai pot sa fac nimic cu muzica, doar la poze am acces. ce ma fac? telefonul e nokia 5310 xpressmusic. Ajutooorr! sad

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| OnWeed a răspuns:

Si eu am tot Nokia 5310 XpressMusic si mi-l recunoaste ca telefon si am acces la tot, teme, jocuri, muzica, poze. Nu am instalat nici un driver, doar am conectat telefonul si am lasat windowsul putin sa il citeasca (pana zice jos in dreapta: Your new driver is ready to use.) apoii mi-a aparut in My computer si am putut sa accesez tot.

| Mariusrap91 a răspuns:

Iti trebuie cd-ul. ia-l de la cineva. nu stiu daca il gasesti pe net