| Nicole1234 a întrebat:

Mi-am resetat telefonul (Samsung galaxy s i9000) si acum nu mai pot trimite mesaje, imi apare failed.Ce pot face?

3 răspunsuri:
| TeckTonik997 a răspuns:

Sigur e ok reteaua?

| ghostlabbrador77 a răspuns:

Stiu ca suna tampit dar singura solutie pe care o vad este sa-l resetezi din nou, sau ai putea sa incerci sa scoti cartela sa-l repornesti fara cartela apoi sa-l repornesti iar cu cartela. La mine a mers odata. Mult noroc si sper ca te-a ajutat raspunsul meu happy

| Nicole1234 explică:

Da,e ok reteaua. am semnal, credit.si nici nu pot primi apeluri