| Mihaela980905 a întrebat:

Mi-am schimbat numele de pe Facebook, iar acum imi spune ca trebuie sa astept 60 de zile pentru a edita din nou, am nevoie urgent, cum pot face? Dau funda! happy

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca iti zice clar ca trebuie sa astepti 60 zile, astepti nu ai ce face

| Jipa95 a răspuns:

Ori astepti ori iti faci alt cont de fb.

| MskDesign a răspuns:

De ce iti tot schimbi numele?! Daca nu ma insel ai voie de un maxim 3 ori voie sa faci asa ceva.Nu poti face nimic decat sa astepti.

| RaduTN a răspuns:

Te culci si te trezesti peste 60 de zile[hibernezi]! Glumeam, nu ai ce sa faci, astepti sau daca este tare urgent faci un alt cont de Facebook.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Astepti.