| TehnologyProblem a întrebat:

Mi-am sters contul de YouTube si cand am vrut sa ma conectez cu contul Google nu imi aparea. Am vrut sa adaug un cont dar parola de confirmare imi este refuzata, desi in alte circumstante functioneaza. Intru de pe alt device si la fel! Imi apar niste simboluri cu televizoare si sus scrie ca a aparut o problema si sa incerc mai tarziu, dar am deja asta de cateva zile bune! Solutii? Sunt disperat!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai daca ai sters contul, tu ce vrei sa-ti mai apara?
Odata selectata comanda de "delete" totul este sters si nu mai ai unde sa te loghezi, odata ce contul tau NU mai exista!

De ce sa fii disperat?
Nu tu ti-ai sters singur contul, cu buna stiinta?
Ei bine, l-ai ssters complet si nu mai ai ce vedea!

| JicaContra a răspuns:

"Mi-am sters contul de YouTube si cand am vrut sa ma conectez cu contul Google nu imi aparea"
pe bune?!? chiar nu stii ca utube a fost cumparat de google si contul de google intra automat in utube si este PRACTIC acelasi lucru?!?

deci, ti-ai sters contul de google, c'est la vie, fa altul!