| PisuCluj a întrebat:

Mi-as dori sa imi cumpar un Nokia E71 QWERTY.Cam cat mar ajunge la Orange la abonament? Dar la liber? Niste pareri despre telefon. Dau fundita.:*

Răspuns Câştigător
| Jane a răspuns:

Nokia E71 este un telefon foarte bun, dar si pretul este destul de piperat. Poate ajunge si la 1700 RON fara abonament. Cu abonament nu stiu, depinde de tipul acestuia. Cat despre telefon, este unul foarte bun, are numeroase functii, singurul defect fiind poate autonomia relativ slaba a bateriei. Eu iti sugerez sa ti-l cumperi daca poti, pentru ca este foarte bun. Gasesti mai multe informatii aici http://www.nokia.ro/produse/cautare-si-comparare/nokia-e71 Sper ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

La liber 1. 069, 32 RON, abonament vodafone 209€

| T3cHn0loGi3 a răspuns:

E cel mai praf tel din lume nu-ti lua

| blueYurble a răspuns:

Eu mi-am cumparat recent un Nokia E71. Sunt foarte multumita de el, este cel mai bun telefon pentru navigare pe internet si pentru e-mail, dar nu numai. Tastele se apasa usor si rapid chiar daca sunt mici, si te obisnuiesti repede. Ecranul este indeajuns de mare, iar bateria te tine pana la o saptamana. Ceea ce imi place cel mai mult la el este functia multi-tasking (posibilitatea de a rula mai multe programe simultan - ca la un PC adevarat).

In ceea ce priveste Orange / Vodafone, eu am mers pe Vodafone, fiindca preturile sunt considerabil mai mici (Acum cateva saptamani cand mi l-am cumparat eu, era diferenta de aprox. 3 milioane lei vechi).

| GCS_5675 a răspuns:

E un telefon foarte foarte bun, in caz ca nu ti'ai luat deja. Eu am unul, de cand a aparut, luat necodat, dintr'un magazin Vodafone parca.in orice caz, il am la vanzare, 700 lei, pe alb. daca te intereseaza grigorescu_sorin_bv@yahoo.com

| alexapaulin a răspuns:

Am eu unul de vanzare. original.dau si incarcator.pret 450 lei.adauga:alexa.paulin17@yahoo.com