| alexutzu00791 a întrebat:

Mi s a stricat bricheta. Am scapat o si nu se mai inchide. parca cineva stopeaza capacelul acela. Plus ca nu mai reuseste sa miste piedica aceea. Imi pare rau de bricheta, mai ales ca e zipposad?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate reusesti sa o repari, iti aduci aminte ca eu ti-am dat link-ul sa vezi cat costa?
Ia uite ce am gasit pe site-ul Zippo. Astia ar trebui sa ti-o repare gratis. Asa e normal. Daca nu, trebuie sa o trimiti la Zippo.
Romania
Alb International SRL
Bd Ghica Tej 133
Sector 2 CP 72305
Bucharest
Romania
+40 1 2420780
ifalb@pcnet.pcnet.ro

| SmoothCrimnalnr.1 a răspuns:

Saracu' de tine si face-ai un truc cu bricheta zippo saracu' de tine nu glumesc.

| Rares77 a răspuns:

Incearca aici http://www.military-test.ro/......cheta.html
Este in limba romana si o sa-ti raspunda