| ggooggllee a întrebat:

Mi s-a stricat telecomanda de la TV si m-am gandit sa descarc o aplicatie android gen...Remote TV, dar am descarcat vreo 5, 6 si...nici una nu a mers, stiti voi vre una mai buna? A si inca ceva: TV-ul nu este Smart, este un LCD normal. Primul raspuns corect primestewinking FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Hevnoraak a răspuns:

Nu poți controla Tv-ul cu telefonul, acesta nu are echipamentul necesar de a trimite semnale pe care Tv-ul să le citească.Cel mai simplu ar fi să îți cumperi o telecomandă universală.

1 răspuns:
| EUReKa a răspuns:

Nu poti controla TV`ul cu telefonul, remote TV probabil foloseste la TV-urile smar, cu conexiune la internet