| Anonim_8066 a întrebat:

Miam cump un tel Samsung Galaxy mini si nu stiu cat trebuie lasat la incarcat...mai e necesara formatarea bateriei? si daca da cum procedez?
Fundaaa :X

Răspuns Câştigător
| Căpşunnă a răspuns:

Buna deci cand il iei din magazin are o linie sau cat o avea dupa ce acesta se descarca blagal ca incarcat si lasa-l fara sa umblii la ea in jur de 12 orewinking pentru a tine bateria pe viitoar sau daca nu te anunta el cand este bateria complet incarcata si trebuie scos. FUNDITA TE ROGG!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru formatarea bateriei il lasi la incarcat prima data 12 ore cu telefonul inchis! faci de 2 ori chestia asta!