| pyka a întrebat:

Mie nu imi merge pe laptop butonul prt sc in care mai scrie tot pe acelasi buton scrie end ingrosat.Cand apas ca sa fac un print screem nu imi merge se da pagina in jos? De ce nu imi merge butonul? Nu merge pentru ca pe acelasi buton scrie end de aia nu imi merge imi ia alta comanda nu prt sc? Astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Drack550 a răspuns:

KOsti are dreptate laptopurile au inca o tasta in plus fata de PC-uri Fn care este situata in zona space-ului de obicei sau la unele laptopuri undeva mai sus dreapta langa DELETE apesi Fn +Prt Screen si trebuie sa mearga.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Si tasta aia Fn de ce a facut-o fabricantul?