| DomnulFantastic a întrebat:

Mozilla firefox e un browser bun?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Personal folosesc Mozilla firefox si e OK dar mai folosesc si Chrome cand am nevoie de traducerea paginii.Dar vezi aici:

http://internet-browser-review.toptenreviews.com/

| DomnulFantastic explică (pentru stlucian):

Si eu sunt de parere ca firefox e cel mai bun

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da merge bine

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se zice ca cel mai rapid este Chrome. Diferenta este insesizabila pentru ochiul uman. Mie-mi place Mozilla Firefox ca are o gramada de optiuni care te ajuta si multe extensii care sunt foarte utile.

| nashu40 a răspuns:

Dupa mine e cel mai bun. E drept ca Internet Explorer, clasicul browser se misca mai bine pe youtube (evident, depinde si de versiunea de flash player instalata). Si google chrome a venit tare din urma, dar mie mi se pare mai greoi. Parerea mea e ca mozilla e cel mai bun.

| DomnulFantastic explică (pentru nashu40):

Am ultima versiune de flash si merge foarte bine

| KodrutZ a răspuns:

A fost cindva...

suntserios
| suntserios a răspuns:

E cel mai bun mai ales daca faci development. Oricum se bate cu chrome la titlul de cel mai bun

| CinevaNou a răspuns:

Si eu am folosit firefox 8 ani(de cand era versiunea 2) pana cand i-au nenorocit interfata si l-au facut sa arate ca chrome. Acuma folosesc palemoon, care e practic firefox cu interfata obisnuita.

| DomnulFantastic explică (pentru CinevaNou):

Daca instalezi asta pe mozilla va arata ca inainte https://addons.mozilla.org/......erestorer/

| CinevaNou a răspuns (pentru DomnulFantastic):

Am incercat si asta, dar nu merge bine cu tabmix... sad

| DomnulFantastic explică (pentru CinevaNou):

Ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am firefox si merge strunawinkingE cel mai bun si nu da erori si blocari! Ti-l recomandwinking

| AdrianaBacescu a răspuns:

Da,prefer mai bine chrome.

| deliqventa13 a răspuns:

Nein.

| MirelusRoxi a răspuns:

Da, mie chiar imi place. Se incarca repede paginile, in orice caz, e mai bun decat Chrome sau... IAAAAACCCC. EXPLORER!

| bailer400 a răspuns:

Mozila firefox este bun dar este mai bun google