| 02andreea02 a întrebat:

Neata all am o sugestie as vrea un program de,ATENTIE,de CREAT nu de EDITAT anime-urile va rog frumos,nu de editat ca asa pot sa iau de pe google, vreau de creat va rog, funda, pupici si altele papa

Răspuns Câştigător
| MaraChuuXD a răspuns:

Paint Tool Sai, Portable Sai sunt la fel, poti sa editezi dar si sa creezi ^^

2 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Photoshop pentru desenat si Flash sau After Effects pentru animatie. Sunt programe foarte puternice, trebuie doar sa stii cum sa le folosesti happy