| Mihai_7203 a întrebat:

NFS SHIFT has stopped working!
de ce?
am cerintele Intel Celeron E3200 2.80gHz, 2Gb ram, NVidia 6600 (512). deci presupun ca cerintele merg macar la minim pe windows 7 (nici pe XP nu merge)

Răspuns Câştigător
| rRAzvANn a răspuns:

Dai un updatem, si de obicei la update ai si crack si merge happy

6 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Mereu in acelasi loc/moment?
Daca dai search la acest lucru pe Google atunci poate gasesti raspunsuri! Poate au intampinat si altii!

Scrii pe Google: "NFS SHIFT has stopped working Windows 7"
Cu siguranta vei gasi(sper ca-ti place engleza in primul rand) raspunsuri mai bune ca aici. Eu nu pot sa zic ca e problema ori de la driver, ori de la RAM(nu e suficient), ori de la crack devil daca il ai piratat! N-am jucat acest joc si nu stiu ce "bube" are. Bafta! Poate iti mai da si alti useri de pe acest site niste sfaturi/pareri utile.

| CapitanuSemafor a răspuns:

Sa ghicesc, luat de pe net?
si cerintele calc tau sunt bune, nu are nimic calc, e de la joc, error poate si un viruswinking

| hSh3ad a răspuns:

Acela este un crash al jocului.
Trebuie sa-l cumperi pentru a nu mai avea asemenea crash-uri!
PS:E praf jocu'!

| Catalin91 a răspuns:

In primul rand cerintele minim sunt 1. 6 GHz Intel Core 2 or faster/AMD Athlon X2 3800+ or faster, (Windows XP) 1 GB RAM; (Windows Vista/Windows 7) 1. 5 GB RAM, Minimum: 256 MB Video Card, with support for Pixel Shader 3. 0 (ATI Radeon X1800 or greater; NVIDIA GeForce 7800 GT greater) iti trebuie un procesor dual core, la single core nu merge si probabil de aia nu te lasa sa il deschizi daca ai windows 7 parerea mea

| FAQ1 a răspuns:

Deci placa vindeo nu-i prea grozava sa zic sincer, + ca daca nfs-ul solicita calculatorul prea mult acesta (unitatea) cum sa zic opreste automat jocul petru a nu ti-l arde cam asa ceva desi daca le dai la minim tot consuma mult...

| Paul_8708 a răspuns:

Nu pc-ul poate fi de vina ci jocul