| CeVorbestiMa a întrebat:

Niște jocuri pe android?(mai putin comune,gen subway surfers,pou sau doodle jump, daca se poate)

Răspuns Câştigător
| smokee a răspuns:

The Sims Freeplay, Draw Something 2, Fruit Ninja, Rainbow Unicorn Attack 2, Angry Birds, Bouncy Ball, Music Hero, Temple Run 2, Plants vs Zombies, Candy Crush, GTA, Fifa, Real Racing, You don't know jack

6 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

X-runner

| Bogdanovici24 a răspuns:

Doar pe google market gasesti toate jocurile populare si mai putin populare.

| manablitz a răspuns:

Total Conquest, Wordament, Minion Rush, Into The Death...

| catelusu02 a răspuns:

Temple Run 2 are o grafica mai buna.
Daca vrei, doodle jump christmas special, e tare si emulatoarele GameBoy(My Boy vei gasi), GBC, N64 si Snes. Jocurile le poti lua simplu si gratuit de pe www.coolrom.com.
Altceva mai interesant e 3D Racing Simulators.
Poti lua mai multe de pe GooglePlay.
Bafta!

P.S.:Nu vreau neaparat funda. Mi-e rusine: sunt baiat!

| Paun_Cristian_1993 a răspuns:

Plant vs Zombie 2 e un joc simpatic happy

| bdMISTER2013 a răspuns:

Pai Temple Run, Minecraft, GTA 3 VC sau SA, Real Raceing, Fifa, Real Football, Sims, etc. Sper ca te-am ajutat. FUNDA?