| Strongman a întrebat:

Nokia 1100 sau iphone 4? Funda pentru cel mai original raspuns!

Răspuns Câştigător
| ombladon a răspuns:

Am uitat sa pun asta http://www.go4it.ro/......o-4231427/

4 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Nokia 1100. tine bateria mai multwinking

| ombladon a răspuns:

Nokia 1100 pentru ca am auzit ca erau cautate de nu stiu ce haker-i laughing...glumesc,daca este vorba sa il iau gratis as alege iphone 4...

| ToKen a răspuns:

Pai intai da de pamant cu un iphone4 si apoi cu un 1100, 1100 probabil ca se va stinge dar functioneaza in continuare daca il aprinzi, iphone4 nu cred, Daca 1100 iti suna intr-un autobuz toti intorc, capul si se uita la tine, la iphone 4 nu am incercat. Daca mergi pe strada avand la ureche un 1100 exista sanse infime sa fi furat pentru ca hotii se tem sa nu arunci cu telefonul dupa ei. 1100 nu trebuie sa il ti in husa + ca Nokia 1100 mi se pare ca un fel de Dacia al telefoanelor "legi cu sarma si merge". in concluzie aleg iphone4happy

| thmmy a răspuns:

Pai sunt multe criterii dupa care sa alegi un telefon! Auzisem ca Nokia 1100 nu poate fi interceptat de S.R.I.(ceea ce nu cred)
Nokia 1100 este foarte bun daca cauti un telefon cat mai simplu, si care va rezista si celor mai puternice cazaturi. In schimb daca ai bani, nu iti lua iphone! costa foarte mult.Samsung a scos niste telefoane la fel de bune( posibil chiar mai bune). Iphone e o marca de renume, dar din pacate a ramas in urma mai ales cu preturile ( la noi in Romania pretul unui iphone este cu peste 50% mai mult decat pretul adevarat al telefonului).