| ticu_1478 a întrebat:

Nu am primit nici un mesaj de confirmare de mail de la TPU de aceea nu pot sa trimit mesaj privat de ce nau trimis mesaj de activare mail?

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Inca nu ai primit.Eu iti spun sa ai rabdare si vei primi curand!happy

NOname
| NOname a răspuns:

@hamoney, va trebui sa ai putina rabdare, o sa-l primesti.winking Si eu am patit la fel la inceput. Maine-poimane nu vei mai avea nici un fel de problema. peace signwinking Bafta!winking

| DiDi a răspuns:

E posibil ca emailul sa intarzie, dar va veni, uita-te in Bulk/Spam. Uneori se intampla sa mai si intarzie, insa doar atat, isi va face aparitia cand te astepti mai putin. ( Interval de 2-3 zile ).

| Petronela a răspuns:

Asteapta ca vei primi

| krik a răspuns:

Verifica si la SPAM-uri, poate a intrat acolo kiss.