| alejinxique a întrebat:

Nu aveti probleme cu gmail ul? eu de cate ori vreau sa trimit un mail cu atasament nu incarca atasamentul fie el si sub 1Mb. Imi arata ca incarca 75% dupa care nu mai face nimic, se blocheaza si dupa 5 minute imi zice ca adobe flash player has crashed. De ce face asta? Si voi patiti la fel? Pana acum cateva luni nu avea probleme.

2 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Pai foloseste atasamentul simplu de fisiere nu manageru aal de upload pe care il au ei. Eu unul nu am probleme!

| cosmon a răspuns:

Sau incearca sa dai de jos html simplu poate merge! Daca nu merge nici asa inseamna ca pc-ul tau e de vina, daca zici ca eroarea e ceva legat de Adobe flash player dezinstaleazal si instaleazal iar!