| passispass a întrebat:

Nu imi apare sound effect egalizator in bara de jos dreapta si nici in Control Panel. Solutie?

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

- egalizatorul este un program care se instaleaza odata cu driver-ul de sunet.
- Daca ai W7 el instaleaza driver de sunet dar nu si programul respectiv.
- ar trebui sa-l dezinstalezi si sa cauti driver-ul de sunet separat pentru W7
( e cam riscant). pentru ca daca nu functioneaza, nu stiu daca mai poti reveni la cel original.

| passispass explică:

Nu am window 7... ci xp