| Username1 a întrebat:

Nu imi merge microfonul pe skype. Ce pot face sa il fac sa mearga?

12 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

In mesenger iti merge... e posibil sa il ai oprit din setari

| Lol_1641 a răspuns:

Ai verificat setarile, mufa e bagata bine?

| Carnariu_Costy_1992 a răspuns (pentru Lol_1641):

Da e bagata bine da e faza ca la sunet micrufonu nu mil arata dc nu stiu?

| Niku_Alexandra_1970 a răspuns (pentru Lol_1641):

Care mufa

| Zoki a răspuns:

Reprogrameaza-l

| Anisoara79 a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema.Am mers la:start/control panel/sound, speech, and audio devices/sound efect manager/mixer.Ai grija ca acolo microfonul sa nu fie pe mute. Sper sa reusesti.pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu ca este bun microfonul pentru skype ca si eu am.si mie imi merge.:*

| Username1 explică:

Am umblat prin setari si nimic.se poate sa nu fie bun microfonul pentru skype?confused

| Username1 explică:

Mi-am luat alt microfon si asta merge

| Varodi_Nelica_1952 a răspuns:

Nu se reda vocea mea. ceea ce spun eu.

| Carnariu_Costy_1992 a răspuns:

Care e raspunsuuu?

| Criveanu_Flavia_1974 a răspuns:

Nu imi merge microfonul de la camera web.