| oBanană a întrebat:

Nu imi merge sistemul 5.1 de la Logitech, cod: Z906. Am un computer bun, nu e vorba de asta. Boxele merg toate, nici suboofer-ul merge. ce sa fac?

1 răspuns:
| Jijell a răspuns:

Mergi cu el la service, sau la garanţie dacă mai ai. S-a ars sursa sistemului, acel model are mari probleme cu sursa de alimentare, care este pur şi simplu prea mică.

Dacă eşti din Bucureşti poţi veni la mine şi se rezolvă la un preţ rezonabil. Dacă nu, caută un electronist bun la tine în oraş. Pot sta la dispoziţie inclusiv cu sfaturi cu privire la modificările care trebuie făcute să nu se mai strice.