| AlexPreda1994 a întrebat:

Nu imi merge sunetul, am o placa de sunet incorporata, am instalat-o, am dezinstalat-o, am sters-o de praf dar tot nu merge. Ajutati-ma!

8 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Esti sigur ca ai instalat driverul corespunzator sitemului operativ?

| AlexPreda1994 explică (pentru MskDesign):

Nu stiu daca am instalat driver-ul corect dar am incercat boxele la un casetofon si mergeau. la dxdiag imi arata asa Sound 1 - Speakers[Realtek AC'97 Audio for Via (R) Audio. La sound 2 arata asa: Realtek Digital output(Realtek AC'97 Audio). Jos la Notes zice : "No problems found". Daca ma ajuti iti dau funda. Sa stii ca am windows 7.

| MskDesign a răspuns (pentru AlexPreda1994):

Intra in setarie audio de la placa audio incorporata si spune-mi ce setari ai.

| AlexPreda1994 explică (pentru MskDesign):

Am reinstalat windows-ul, dar, e posibil sa fie de la placa de baza noua, la cealalta placa aveam tot placa incorporata. Care setari? De la volum control? am tot la maxim...adauga-ma la prieteni https://www.facebook.com/preda.alex.1253

| MskDesign a răspuns (pentru AlexPreda1994):

Nu am cont de facebook, pentru ca nu imi place! Daca vrei te ajut aici!

| AlexPreda1994 explică (pentru MskDesign):

Http://postimg.org/image/guqmo00jt/
http://postimg.org/image/aasfvebwp/
http://postimg.org/image/k8fd0qn47/
Cateva ss-uri cu setarile mele de la sunet. As vrea sa rezolvam pana duminica pentru. ca este ziua mea si as vrea sa bag o muzica...ma intelegi?

| AlexPreda1994 explică (pentru MskDesign):

Ai skype sau Teamviewer? Pentru ca este greu de rezolvat aici. Daca ma ajuti pana duminica ai funda.