| DrTrxTr115 a întrebat:

Nu imi merge un singur buton, doar unul din tastatura si am laptop ma puteti ajuta! Chestia e ca doar unul singur.

Răspuns Câştigător
| BiaaMikaleson a răspuns:

Pai,si eu am laptop..am avut, de asemenea, probleme cu o tasta.dar acum merge bine..insa,cred ca atunci cand aveam problema, era ceva mizerie in jurul butonului..incerca sa cureti in jurul tastei...

3 răspunsuri:
| pozeanimate a răspuns:

Cel mai probabil ai udat cu apa sau cafea tastatura
daca nu-i adevarat, atunci tastatura e defecta

| Mihai198 a răspuns:

Scoate tasta si verifica sa nu aibe mizerie, iar daca ae curata nu numai tasta dar si locul ei.

| DrTrxTr115 explică:

Daca aveam mana umeda cand tastam?