| ribak a întrebat:

Nu mai pot intra pe yahoo mail, de fiecare data cand incerc sa intru, imi spune ca parola sau id-ul nu sunt bune. Prima data am crezut ca mi-a spart cineva contul si am dat "I can't access my account" si am schimbat parola, dar la fiecare sign in imi spune asta.
Din ce cauza este? Ce trebuie sa fac?
Va multumesc!
PS: Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| tsbproduction a răspuns:

Poate ai caps lock activat. Sau nu are incredere in calculatorul de pe care este accessat. Uneori, yahoo mail nu te lasa sa accessezi mail-ul, de altundeva.

| ribak explică (pentru tsbproduction):

Caps lock-ul nu e activat, probabil este din cauza ca sunt de pe alt pc. Multumesc!

| tsbproduction a răspuns (pentru ribak):

Funda plz laughing)