| alexandra033 a întrebat:

Nu merge Chat´ul de la Facebook, imi spune ¨Chat Dezactivat¨ nu se deschide. ce sa fac ca sa mearga? Am intrat si sus in dreapta la mesaje la Actiuni imi spune ca l-am activat dar tot imi apare jos in dreapta chat dezactivat. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| evostyle7 a răspuns:

E o problema de la ei. Rabdare.

11 răspunsuri:
| Madalina285 a răspuns:

Ori este o problema de la ei, ori este ceva gresit la adresa ta, sau calculatorul tau.Cel mai bine ar fi sa astepti sau sa-ti faci alt cont pentru a vedea daca este aceeasi problema!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Funcționează chat-ul! Dai clic pe el dacă este dezactivat.
Pa, pa.

| Andrutza_Andra_1997 a răspuns:

Nici mie nu imi merge chatu'ul de pe FB ce sa fac? nu imi mai merge nici Fb va rog spuneti-mi cum pot rezolva?

| Andrutza_Andra_1997 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Pai nu merge ce pot sa fac pentru ca sa imi mearga chatul iar si facebookul la fel? va rog raspundeti-mi

| Vera_Potcovariu_1956 a răspuns:

Nu imi apare chat

| Vera_Potcovariu_1956 a răspuns:

Muzica usoara

| Vera_Potcovariu_1956 a răspuns (pentru Vera_Potcovariu_1956):

Nu stiu raspunsu

| Axintoaie_Daniel_1977 a răspuns:

Alexandra ce ai facut? ni
ci la mine nu mai se incarca...nici mesajele de sus din stanga nu mai merg.

| Savin_Alexandra_1998 a răspuns:

Eu am aceeasi problema.

| Ovidiuplayer a răspuns:

Am si eu acceasi problema pe facebook mobil.Cica "sa incerc mai tarziu".

| Eduard_Medeleanu_Eduzzu_1990 a răspuns:

Trebuie sa ai multa rabdare tongue cu ia faci multe kesti