| andrei123145632 a întrebat:

Nu merge sa fac screenshot pe pc windows 10... apas toate combinatiile cand intru in paint si apas paste ( ctrl + v) nu merge, cred ca nu merge tasta printscreen sau...ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Știi că poți să-ți iei un program care face screen uri nu? Gen...bandicam, fraps, pui pe ce tastă vrei și faci screen de acolo, EX : F10

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Tastatura se poate testa cu un program dedicat (sunt foarte multe).
Poti folosi si programe dedicate pentru capturare de imagine ecran, care de asemenea se pot folosi.

| TPU2019 a răspuns:

Ai Snipping Tool în windows.

| cristian232323 a răspuns:

Https://app.prntscr.com/en/index.html uite un program de facut screenshot simplu dupa ce il instalezi pentru screen apesi tasta prtsc

| stefannnnnnnnnn a răspuns:

Tastele fn+ps

| xkcszerokcszx a răspuns:

Ia ti lightshot a nimaiole

| ClaudiuGAMValentin423 a răspuns:

Incearca programul "snipping tool" il ai in PC preinstalat de Microsoft

| Dariusussu a răspuns:

E clar stricat