| Negrea_Amalia_1995 a întrebat:

Nu.mi mai merge omegle am încercat sa intru de pe 3 telefoane si o tabletă dar nimic zice ca nu se poate conecta la server si try again dar am problema asta de 2 zile si nu s.a rezolvat.Mulțumesc.

4 răspunsuri:
| WithoutName123456789 a răspuns:

Incearca sa ii dai un factory data reset, poate o sa mearga.

| Negrea_Amalia_1995 explică:

Da dar cum se da?

| Negrea_Amalia_1995 explică:

A scuze nu am citit bine am dat dar nimic si pe laptop face la fel poate e din cauza wi fi.lui?

| Negrea_Amalia_1995 explică:

Am trimis un feedback si si.a revenit dar acum iar nu mai merge