| anonim_4396 a întrebat:

Nu-mi mai merge sunetul la calculator, desi este instalat in pc(am dat un restart si apoi nu mai mergea). Posibile motive? Mentionez ca am Windows 7.

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Cu siguranta este problema de cabluri sau de windows! Windowsul 7 este cel mai mare cautator de drivere si asi ia mai tot ce are nevoie de la prima instalare.Eu niciodata vreau sa zic ca nu am instalat vreun driver ...decand am Win7. Succes!

9 răspunsuri:
| camionagiull a răspuns:

Ia da-mi tu add la GT_ionut2o1o sa vb acolo! ca poate iti reusesc sa til fac

| Keshaaa a răspuns:

Poate ai miscat firele...
daca nu...formateaza pc-ul

| Apollon a răspuns:

Daca spui ca in Winamp nu porneste atunci trebuie doar sa-ti reinstalezi Winamp-ul.
Pe alte programe sau pe internet, ai sunet?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ronin problema nu consta in cabluri deoarece am laptop si nu folosesc boxe(desi am incercat si cu ele, dar acelasi rezultat). Plus ca, daca doresc sa pornesc o melodie in winap, nici macar nu porneste, timpul ramanand 0:00.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ApolloX la asta m-am gandit si eu prima data, dar din pacate, nu e asa de simplu. Sunetul nu merge deloc, desi apare instalat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu patesc fix la felhappyam laptop cu Windows 7 am instalat un program si cand sa dau play in winamp nu mi-a mai mers sunetul delochappyai reusit sa il faci sa mearga?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu intreaba pe cineva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga si eu am patit asa ceva si poate poti chema un specialist in asa ceva cum am facut si eu dar te rog sa nu lasi pe oricine sa-ti umble in calculator. De exemplu ii poti sugera celui care vine sa dea o privire si in panoul de control al calculatorului. Si in legatura cu windowsul sa stii ca nu este nici o problema.

| sergio_2874 a răspuns:

Reinstaleaza Windows big grin