| filaret03 a întrebat:

Nu-mi merge bine butonul space mi-am luat alta tastatura azi. Ce sa fac am desfacut butonul am avut alt buton tot de la tastatura asta l-am pus pe ala si tot asa face ce sa fac?

3 răspunsuri:
| smecherulxxl5 a răspuns:

Poate este de la calculator sau poate are o problema.adica praf... scoate toate butoanele si curata acolo.si punele ianpoi... funda?

| Owakey a răspuns:

Bună!

Învaţă să scrii boss, şi nu mă refer la spaţii. Păi din câte am înţeles, ţi-ai luat altă tastatură şi ai pus spaceul de la tastatura nouă pe cea veche? Lol, pune-l la loc şi încearcă cu tastatura nouă. Dacă nu merge bine tastatura cea nouă, ar trebui să fie în garanţie, înapoiaz-o şi magazinul de unde ai cumpărat-o ţi-o va schimba.

Baftă!

| floripufi a răspuns:

Lipeste tastatura cu scoci.