| Skrillex9000 a întrebat:

Nu-mi merge sunetul ce pot sa fac? am windows xp sp3 ce driver trebuie sa descarc?

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Daca ai laptop, cauta modelul pe site-ul oficial si driverele pentru el compatibile cu sistemul de operare instalat. Daca ai pc, producatorul placii de baza ofera driverele compatibile pentru aceasta, inclusiv pentru audio. Daca ai sistem unitar (Dell, etc), procedezi ca la laptop- - pagina oficiala producator - si descarci driverul audio, daca numai el lipseste.
Aida64 e un soft pe care il gasesti si in versiune portabila, care iti spune totul despre sistemul tau, in cazul in care, din diverse motive, nu poti gasi specificatiile necesare.
http://www.aida64.com/downloads

| stefanvladvlad a răspuns:

Fiecare platforma de pc are driverul sau propiu