| LaviniuA a întrebat:

Nu mi se mai incarca siteul digi.ro si nu imi pot plati factura sad Voua va merge?
Cred ca e de la browser. Poate trebuie sa ii sterg history, cache sau altele de genul? Nu as vrea sa raman fara history sad

5 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Site-ul merge la mine. Daca bănuiești că e de la browser instalează altul. Sunt destule. Alternativ, da un restart la desktop/laptop/telefon.

Răspuns utilizator avertizat
| LaviniuA explică:

Gata am rezolvat. Era altceva n-ati ghicithappy

| Gnomzy a răspuns:

Salut,

Am verificat și site-ul este funcțional, încearcă să te conectezi de pe un alt browser sau schimbă rețeaua de internet.

| Nersoondor a răspuns:

Salut