| anonim_4396 a întrebat:

Nu pot creea contul Skype. Ma poate ajuta cineva sa-mi dea contul lui sa ma loghez pentru avedea daca doar datele contului sunt problema sau daca sistemul nu ma lasa deoarece sunt pe Win XP sp2 - si skype 5.0?

Răspuns Câştigător
| Hu_David_1990 a răspuns:

Nu are legatura cu Windows-ul. Chiar un prieten foloseste Win XP sp2 si nu are nicio problema. Este de la tine. Ori nu ai facut ceva bine, ori cand ai dat register ai avut o pana de net. Acum nimeni nu o sa iti dea contul de skype, mai ales pentru ca esti un necunoscut. Iti recomand sa incerci sa iti faci un cont de skype de pe telefon sau orice alt device care are acces la un browser. Dupa ce faci contul ala il incerci de pe PC si vezi daca merge.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Hu_David_1990):

Versiunile mai noi de skype nu sunt compatibile cu win xp sp2

| anonim_4396 explică (pentru FatUglyVirgin):

Imi poti da un link pentru XP sp3 x 32?

| Hu_David_1990 a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

Greseala mea.

| anonim_4396 explică (pentru FatUglyVirgin):

Stiu, d-asta am instalat (cu chiu cu vai) o versiune mai veche skype 5.0

| anonim_4396 explică (pentru FatUglyVirgin):

De ce simti nevoia sa fi rau?

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt doar amuzat ca lumea nu e in stare sa instaleze un rahat de pe google.

| anonim_4396 explică (pentru FatUglyVirgin):

Ok. ma bucur pentru tine!