| Constantin_Gornistu_1935 a întrebat:

Nu pot folosi facebook-ul nu mai apare "manuta" cand aduc indicatorul, mouse-ul in partea de sus a paginii mele de facebook acolo unde am numele si parola pe anumite " Linkuri" care sunt pe la mijlocul paginii "manuta" le activeaza. Va rog sa ma ajutati si sa ma scuzati daca nu am fost prea explicit. Va multumesc

1 răspuns:
| micutza98 a răspuns:

Incearca sa cureti istoriarul la navegator sau sa il instalezi din nou (navegatorul) curata de cache si cookis sau ceva in gen