| anonim_4396 a întrebat:

Nu pot instala Chromesad Dau "Descarca Google Chrome" >>-Run-Se lanseaza aplicatia si... nimic! Sta 3-4sec nu se intampla nimic si iese din install. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Actializeaza-ti driverele.
Cauta sa descarci un kit de instalare pentru Chrome nu de pe site-ul lor ofocial sau inceraca sa descarci Google Chrome cu alt browser decat acela cu care nu-ti merge.
Succes!

| al3xander a răspuns:

Incearca sa-l instalezi offline de-aici http://www.softpedia.com/dyn-postdownload.php?p=108166&t=3&i=1

| Alexutzzza1 a răspuns (pentru al3xander):

Cand intri pe site-ul Google Chrome sa-l descarci vezi ca mai in jos sunt mai multe categorii: produse, companii, educatie, dezvoltatori si parteneri, cele mai recente stiri. Tu te uiti in categoria cu educatie, dai pe browser si vesi acolo cu albastru "descarca MSI", dai pe el, eu asa am rezolvat. BAFTA!

| Luigy a răspuns:

Iti recomand Mozila, este un browser mai bun tongue

Alte răspunsuri