| BruneTTe a întrebat:

Nu pot nicicum sa instalez Yahoo Messenger. L-am avut versiunea 9 pana azi cand am zis hai sa-l instalez pe 10... 10-le nu s-a instalat pana la capat iar acum nu mai pot sa instalez nici 9-le. Pur si simplu in timp ce se instaleaza se blocheaza [ not responding]straight face Mentionez ca am windows7, desi ma indoiesc ca, conteaza. Ce-as putea face? A mai patit careva?

A. si apropo nu-mi spuneti sa-l dezinstalez ca am intrat la Add or remove programs si nu e sad

4 răspunsuri:
| Alex_9605 a răspuns:

Daca nu ai rezolvat da-mi un PM si te ajut eu.

| Tibyarad a răspuns:

Exista programe de dezinstalat programe complet http://www.softpedia.com/progDownload/Total-Uninstall-Download-6186.html ia-l de aici pe gratis, sau poti face manual intri in my computer la c (unde e instalat windowsu) program files si yahoo si messenger, de obicei cand se instaleaza messu prin conexiune la internet se instaleaza deci trebuie sa ai conexiune buna la internet.vezi sa ai un antivirus sa fie updatat la zi si sa scanezi tot calculatorul. poate sa fie de la virusei.mult noroc

| mateyutz a răspuns:

Am patit eu
Dar la mine a fost un pic diferit!
Mie nu imi mergea messengerul!
Zice ca nu am net desi intram pe net fara probleme!
L-am dezinstalat pentru a instala alt yahoo!
Dar celelalte yahoouri nu le puteam instala!
Le downloadam si nu pornea instalarea!
Va rog daca are cineva yahoo udaptate download sau ceva ce este nevoie pentru mess sa ma ajute!
Va rog frumos!
Multumesc foarte mult!