| Mostesare a întrebat:

Nu pot să fac efectiv nimic cu mouse -ul de câteva zile. Nu pot da click, dublu click, click dreapta. Atâta doar că pot să mișc cursorul și să dau cu scroll -ul. Are cineva o soluție pentru a putea să îmi remediez problema?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ori este stricat mouseul, ori are mult praf si mizerie in el, in orice caz nu il poti repara tu, cumperi altul nou, nu sunt scumpe.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca-l pe alt calculator. Daca face la fel arunca-l!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru fundă, ai rezolvat problema? cum.

| BJK1903 a răspuns:

Ce treaba are virusul cu mouse-ul? laughing) Poate s-a stricat, du-te la un service si vezi ce are. happy