| kMirke a întrebat:

Nu pot sa sterg o partitie sau sa o formatez la instalarea Windows 7 Ultimate. Uitati cum apare : http://imageshack.us/photo/my-images/543/0ra4.png/! Ce sa fac?! :)

2 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Click pe partitia C
Click pe Drive option advanced.
Click Delete
Click New
Click Format
Click Next

| lpavel a răspuns:

Dai un clic pe C (partitia 2) acolo trebuie sa instalezi Windows-ul!
Dupa un clic pe C iti mai apare un scris acolo jos : option sau nu mai stiu exact dai clic pe el si vei gasi : Delete si Reform. nu stiu exact, dai clic pe una dintre ele, e acelasi lucru! Bafta!