| glabias02 a întrebat:

Nu pot sa văd niciun fel de videoclip online pe safari sau YouTube, nu stiu ce are, am iPhone, dacă m ați putea ajuta as fi recunoscator!

1 răspuns:
| blacksky13 a răspuns:

Și eu am iPhone (5s) dar nu am pățit asta pana acum cred. Îți recomand sa ii mai dai din când in când câte un restart: ții apăsat pe butonul de Home și de blocare ecran pana când se Închide și apare sigla Apple. Sau dacă nu merge mai bine îl resetezi din configurări.