| anonim_4396 a întrebat:

Nu radeti, dar whatsapp este gratuit? nu trebuie sa platesti mesajele trimise? multumesc!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Primul an este 100% gratis. Poti sa trimiti absolut ce vrei tu fara sa platesti. Dupa primul an, trebuie sa dai 1 euro si ai dupa tot asa un an.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| angemon500 a răspuns:

Totul este gratuit

| Amorosa18 a răspuns:

Platesti doar 1€ pe an.(84centi daca nu ma insel). si in rest e totul ok. nu iti ia din credit cand trimiti mesajele.

| H50 a răspuns:

Da, este gratuit!

| DeniiStyles a răspuns:

Cu programul WhatsApp Messenger poti trimite mesaje gratuit timp de 1 an, dupa un an de utilizare daca mai doresti sa utilizezi aplicatia trebuie sa alegei unul dintre cele 3 planuri tarifare disponibile:
1 an 0.99$
3 ani 2.67$ (10% reducere)
5 ani 3.71$ (25$ reducere)