| Mada69 a întrebat:

Nu stiti cum se face screen de pe calculator, dar nu la tot ecranul doar la o convorbire? multumesc :*

2 răspunsuri:
| Ammizzu a răspuns:

In linux se poate face print screen doar la o parte din ecran, in windows nu. In windows poti sa faci print screen si apoi decupezi partea pe care o doresti tu.

| Cristina3018 a răspuns:

Nu sunt sigura ca se poate, dar poti incerca sa faci screenshot si apoi poti decupa conversatia in paint. e destul de simplu, sper ca te-am ajutat! :*