| tudorelalbiter a întrebat:

Nu stiti cumva un program sau ceva care sa pot lua aplicatii gratis pe iphone? Sau in appstore sa nu mai platesc? Dau FUNDA! PLS!:*

2 răspunsuri:
| Spalatelu_Sandra_1981 a răspuns:

Din cate stiu eu mai era un site myfreeapps.com (dar trebuie sa ai cont de u.s.a...).in caz ca ai trebuie sa downloadezi cateva aplicatii sponsorizate de ei si dupa iti downloadezi cu niste puncte aplicatii.(gen fuit nija, cut the rope. full).dar alt site nu cred ca m-ai exista.trebuie sa ii faci jailbreak.