| amandina_9414 a întrebat:

Nu stiu ce are siteul de la youtube.cand deschide orice, imi arata ca se incarca si se incarca si se incarca dar nu porneste nimic. ce ar putea fi?

7 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

In cazul in care ai viteza mai mica, conexiune proasta, cum e cazul tau trebuie sa folosesti niste acceleratoare video(le gasesti aici http://www.google.ro/......http?/ va incarca clipurile mai repede!

| Florin_3378 a răspuns:

Nu e neaparat sa ai conexiune mica, vecinul meu lucreaza la click net, si stiu cate ceva, ia fa-ti un inventar la toate flash player, adobe flash player etc de multe ori daca nu astea 2 nu iti mereg nimic

| hiphopbeatz a răspuns:

Conexiune proasta a internetului.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Stai linistita!big grin
Asa am patit si eu de cateva ori happy E din cauza netului happy Nu merge prea binewinking
O sa se rezolve big grin

| nst103 a răspuns:

Conexiunea sau iti lipseste flash player

| e m i l y a răspuns:

thinking Reteaua de internet? Poate sunt prea multi accesanti. Sau browserul de pe care intri. (mozilla, internet explorer etc.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Immm, poate un virus, cine stie! Daca ai instalat programul antivirus inseamna, cum spun si altii, conexiunea proasta a internetului!