| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu de ce dar pe ecranul meu tot imi apar intreruperi ciudate si lini negre pe el (apropo sunt pe un laptop) habar n-am de ce se intampla adica nu cred ca e ceva hardware pentru ca laptopul meu nu are nici maca 2 ani si nu prea ii misc ecranul asa de des ca sa nu mai faca contact firele intre ele.

Chiar si acum 5 min mi s-a intamplat :/

Voi ce credeti ca e si cum pot sa rezolv aceasta problema?

2 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

Ca sa fii sigur ca nu e ceva de natura soft desi nu prea cred, ai putea sa conectezi laptopul la un monitor extern, sa vezi daca problemele mai apar. Parerea mea este ca problema vine de la panglica LVDS.

| anonim_4396 explică (pentru laurentiu80):

Bine o sa incerc