| dantiberiu a întrebat:

Nu va suparati dar am o nelamurire... ce pe windows 7 nu merg toate jocurile ...care merg si pe vista si pe xp?

4 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Nu pentru ca jocurile au aparut inaintea windousului 7happy
si nu merg.happy

| .::CyBeR::. a răspuns:

Teapa, asa am patit si eu si acum am Vista, si da nu merg toate jocurile de pentru vista/xp.

| CC7 a răspuns:

Poi ai putea sa dai click-dreapta pe executabil si sa dai la Compatibilit "Windows XP SP3".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce merge pe vista merge si pe 7. ce merge pe xp nu merge la fel pe vista/7. de multe ori poti sa te referi la windows vista ori 7 pur si simplu ca windows vista/7 (bara/slash) big grin. Sunt ca 2 frati gemeni, cu alte vesminte si unu-i mai gras altul putin mai musculos.