| Broadband a întrebat:

Nu va suparati google chrome are un accelerator sa mearga mai repede, adica se incarce paginile mai repede? mi se pare ca merge mai incet decat mozilla.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru chrome este asta http://download.chip.eu/......27066.html
Daca nu esti multumit foloseste Mozilla!

2 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Nu are asa ceva! sunt tot felul de acceleratoare, dar doar pentru atunci cand se face download, dar nu fac mare branza nici acelea! foloseste mozilla, daca zimti ca se misca mai bine! sau incearca opera! bafta!

| alexcosmin a răspuns:

Nus eu il folosesc si merge repede fata de mozila. reinstaleazal si nu download cu el ca merge naspa. oricu mai falosestel ca o sa-ti dea drumu ca la inceput merge mai greu