| DeadPoolIsYourNighmare a întrebat:

O intrebare cam ciudata. Cum pot sa scriu negru pe youtube, mai mereu vedeam ca o persoana sau mai multe scriu negru, Imi poate zice cineva? Funda happy

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Iti recomand sa te uiti la setarile din browser. Acolo poti manipula cum sa apara textul, ce culoare si ce font sa aiba. Poate astfel gasesti raspunsul si la intrebarea ta. Repet: verifica setarile in browser-ul pe care il folosesti.

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Nu e foarte clar ce vrei sa spui. Scrisul e setat automat pe negru, iar culoarea lui poate fi modificata, dupa preferinte. Mai exact, ce vrei sa stii? Textul negru scris pe fond alb sau textul alb scris pe fond negru?

| DeadPoolIsYourNighmare explică (pentru dannyel86):

Hai ca iti zic mai clarwinking Uite cand scrii pe youtube/google scrii negru subtire si nu stiu cum scriu aia si scriu negru si gros

| dannyel86 a răspuns (pentru DeadPoolIsYourNighmare):

Iti recomand sa te uiti la setarile din browser. Acolo poti manipula cum sa apara textul, ce culoare si ce font sa aiba. Poate astfel gasesti raspunsul si la intrebarea ta. Repet: verifica setarile in browser-ul pe care il folosesti.

| Ruxandra100 a răspuns:

Dar tu ce culoare scrii? laughing