| anonim_4396 a întrebat:

O parere mai detaliata, voi ce ati alege dintre Ps4 si Xbox one,incepand de la diferente hardware,software,componente, pana la kinect si ps camera.
Am cautat o periodata buna de timp dar nu am reusit sa ma decid!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

PS4 clar. Pentru ca inca se scot jocuri noi pentru PS3 la aproape 10 ani de la lansare. Pentru ca hardware e superior, si mai ales pentru jocurile complet moca pe care le poti juca online cu altii pe PS4 (WarThunder ftw!).

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

PS4 cu siguranță. Are mai multe avantaje!