| Ak99 a întrebat:

O sa am ceva probleme cu calculatorul daca am instalat 4 windowsuri unul dupa altul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vei avea niciun fel de problema, indiferent cate windowsuri ai instalat. Important e ca in timpul instalarii, sa formatezi partitia C pentru a nu ramane fisierele din vechiul windows.

| Ak99 explică (pentru anonim_4396):

Asa am facut, adica am foramatat intotdeauna c-ul.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Hard /ram

| AndraAndrada2000 a răspuns:

Depinde de calculator. In mod normal nu ar trebui sa ai probleme dar sunt unele calculatoare(mai rar)care au probleme.

| suntserios a răspuns (pentru AndraAndrada2000):

Si ma rog ce au asa special calculatoarele alea care au probleme, sau te aflai si tu in discutii sa nu taci

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndraAndrada2000):

Sunt unele calculatoare care au proleme iar altele nu? cum vine asta?

| TPUajutor a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca se referea la calculatoare cu insuficienta de memorie happy.