| AbeautifulMind a întrebat:

Ofer fundita pentru cel mai 'solid' raspuns!
In luma Decembrie vreau sa-mi cumpar un telefon nou si am de ales intre Samsung galaxy S5 si LG G3... le-am testat pe ambele si pot spune ca sunt indecis...imi plac foarte mult ambele happy
ce sa aleg si de ce?

10 răspunsuri:
| MihaelaCarbunaru a răspuns:

Eu as alege Lg G3 imi place mai bun este foarte bun. Practic amandoua sunt bune doar ca prea multi au s5 si parca intri intro mare de anonimat http://bit.ly/1rcQipf

| xAlex100 a răspuns:

Salut, ti-as recomanda Samsung Galaxy S5, este mult mai bun ca un LG parerea mea, are Android v4.4(KitKat) si procesor Quad Core, memorie RAM 2 gb si interna 16 gb, rezolutie camera 16 Mp, rezolutie video 3840 x 2160, rezistent la apa si praf si multe altele, m-am uitat pe eMAG, pana la urma faci cum vrei, placerile nu se discuta.
Sper că te-am ajutat. Ciao

| AlexSnd a răspuns:

Am citit pe aici ca la Samsung galaxy s5, tine bateria cam putin, sincer am un coleg care are un HTC One, si se joaca toata ziua pe el, si i se duce foarte putin bateria

| AdrenalinTm a răspuns (pentru AlexSnd):

Pai compari japonia HTC cu china Samsung?laughing

| AlexAndrei96 a răspuns (pentru AdrenalinTm):

rolling on the floor) Ma simt ofensat ca am S5 si e chinezarie, dar imi place sa rad laughing)) Ce chestie..nu? laughing

| AdrenalinTm a răspuns (pentru AlexAndrei96):

? ma chinezarie e pana la urma dar o chinezarie cu brand Samsung care se respecta asa putin
dar sa stii ca japonezi au cele mai avansate tehnologi

| AdrenalinTm a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Eu am un oneplus one (asa se cheama telefonul) care cam bate Samsung s5 si n-am platit brendul si sunt multumit
https://www.youtube.com/watch?v=zFAOoaWWOK8

| MskDesign a răspuns (pentru AlexAndrei96):

Stai linistita ca nici marul muscat de la Apple nu e prea departe.Are piese made in China.

| AlexAndrei96 a răspuns (pentru MskDesign):

Serios? ..chiar trebuie sa schimb numele. Frate, cand zic EUUUUU ma refer la EUUUU baiat, nu EUUUU... fata, sti? Ok..infine. Apple au piese bune, asamblate in China, ca si Samsung.

| MskDesign a răspuns (pentru AlexAndrei96):

Scuza-ma,dar numele tau creeaza un pic de confuzielaughing