| Highus a întrebat:

Ok, am cumparat un laptop Dell de cateva saptamani, daca va intereseaza modelul este Inspiron 5759. De ceva timp am inceput sa stau pe edge, din moment ce este windows 10 home.Am inceput sa am niste probleme, imi dadea o eroare. Eroarea arata asa: http://prnt.sc/as6br3. M-am uitat pe diferite site-uri cam cum as putea sa rezolv problema dar am toate update-urile la zi si imi este frica sa fac eu ceva pentru ca as putea face mai rau. Sa il dau la cei de la garantie? Aveti idee ce as putea face sau care este problema? Tin sa mentionez ca pe alte browser-e nu am patit asta, si nici cand ma jucam diferite jocuri cum ar fi minecraft sau outlast.

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Intra pe drp.su, descarci versiunea online si vezi ce e legat de placa video, tu inca ai driverul video de pe windows 8 si de aceea da erori, nu este compatibil 100% cu windows 10, ia programelul ala si vezi ce e legat de Intel HD graphics din cate am observat si instaleaza!

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Pai scrie in mesajul ala, ce nu e clar?
Garantie nu ai la soft...nu se da garantie la soft!